przedszkole_logo(1)

tarczyn_logo

Pożegnanie przedszkola

02.07.201513:47

IMG_2401

                Szczególnym dniem w życiu naszego przedszkola jest dzień pożegnania starszaków kończących edukację przedszkolną. Dla wielu dzieci przedszkole przez ostatnie trzy lata było niejako drugim domem. To tu dzieci zdobywały podstawowe wiadomości i umiejętności , poznawały nowych kolegów, uczyły się współpracy i współdziałania w zespole, rozwijały swoje zainteresowania i zdolności.

                Przybyli na uroczystość rodzice z dumą patrzyli na swoje pociechy, które w galowych biało-granatowych strojach tańczyły Poloneza Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”. Aż trudno uwierzyć, że to te same dzieci, które jeszcze trzy lata temu, nieraz z łezkami w oczach, po raz pierwszy przekraczały progi przedszkola. Teraz  śmiało, z uśmiechem na twarzy prezentują wiersze i piosenki.

                Dziękujemy za wspólnie spędzony czas: uroczystości, pikniki, wycieczki, zabawy i spacery. Mamy nadzieję, że zarówno dzieci, jak i rodzice, będą mile wspominać tarczyńskie przedszkole. Życzymy wszystkim ciepłych, słonecznych i radosnych wakacji!!!

galeria_banner

bip_icon

Wszystkie prawa zastrzeżone "Przedszkole Tarczyn"

Projekt i wykonanie: Maxus Net Comunications