przedszkole_logo(1)

tarczyn_logo

Materiały 27-30 kwietnia 2020

26.04.202020:57

Administrator

Drodzy Rodzice!

W tym trudnym dla nas czasie zachęcamy Państwa do zabawy i pracy z dziećmi.  Mamy nadzieje, że podobały się Wam ostatnie zajęcia oraz zabawy do wykonania w domu.

W tym tygodniu proponujemy starszym przedszkolakom zajęcia budujące poczucie przynależności do małej ojczyzny, czyli miejsca w którym dzieci żyją, które znają i w którym czują się bezpiecznie.
Dzięki wspólnym działaniom rodzica i dziecka nasze pociechy będą miały okazja poznać najbliższą miejscowość. 

Natomiast 3 – latki poznają zwierzęta żyjące na wsi.

UWAGA Rodzice, którzy chcieliby odebrać z przedszkola rzeczy swoich pociech (książki, buciki/kapcie, pościel) - będzie taka możliwość 29 kwietnia (środa) w godz. 10.00 - 12.00

Ponadto przypominamy o uiszczeniu marcowych opłat za przedszkole. 

Poniżej podajemy link do kolorowanek oraz kart pracy dotyczących zwierząt żyjących na wsi.

https://eduzabawy.com/kolorowanki-do-drukowania/zwierzeta-wiejskie/

https://eduzabawy.com/karty_pracy/grafomotoryka/na-wsi

Mamy nadzieje, że nasze propozycje okażą się atrakcyjne,  a dzieciom pomogą rozwijać ich zainteresowania oraz doskonalić umiejętności.

Poniżej znajdują się kolejne ciekawe strony internetowe. Niech będą dla Was inspiracją.

https://miastodzieci.pl/zabawy/mini-gimnastyka-dla-mlodszych-dzieci/ trochę gimnastyki nikomu nie zaszkodzi.   Magiczne koło to pomysł na świetną zabawę ruchową bez wychodzenia z domu. Polecamy!

https://zwariowanetrio.blogspot.com  blog gdzie można znaleźć różne gry, zabawy, prace plastyczne na różne okazje oraz recenzje interesujących książek dla dzieci. Warto tu zajrzeć.

https://www.mamawdomu.pl  kolejny ciekawy blog pełen pomysłów na prace plastyczne, eksperymenty, cuda ze słomek, przepis na gigantyczne bańki, piankolina, piasek kinetyczny itp.

galeria_banner

bip_icon

Wszystkie prawa zastrzeżone "Przedszkole Tarczyn"

Projekt i wykonanie: Maxus Net Comunications