przedszkole_logo(1)

tarczyn_logo

Czy przedszkole zostanie otwarte 6 maja?

30.04.202016:55

Administrator

Zajęcia opiekuńcze w przedszkolu od 6 maja ?

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice

W związku z decyzją rządu,  że od 6 maja możliwe będzie otwarcie przedszkoli  uprzejmie informuję, że decyzja o otwarciu naszego gminnego przedszkola  nie została  jeszcze podjęta. Wspólnie z dyrektor Przedszkola rozważamy „za” i „przeciw” otwarciu naszej placówki. Nie jest to decyzja łatwa, z jednej strony strony chcielibyśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniu wielu rodziców, którzy chcieliby wrócić już do pracy i otworzyć placówkę, z drugiej strony zadajemy sobie pytanie, czy jesteśmy w stanie zapewnić w 100% pełne bezpieczeństwo naszym dzieciom, nauczycielom i rodzicom.

Dlatego w najbliższym czasie dyrektor Przedszkola wraz z pracownikami będzie kontaktować się ze wszystkimi rodzicami i opiekunami prawnymi, aby sprawdzić, jak wygląda zapotrzebowanie w kontekście powrotu dzieci do przedszkola.  Dopiero po uzyskaniu informacji zwrotnej podejmiemy decyzję o ewentualnym otwarciu placówki, która będzie uwarunkowana ilością zgłoszonych dzieci oraz możliwością zapewnienia im bezpiecznych warunków. 

Pragniemy zapewnić Państwa, że priorytetem działań podejmowanych przez Gminę Tarczyn jest bezpieczeństwo dzieci, ich rodziców oraz opiekunów i nauczycieli. Dlatego podejmując decyzję o ewentualnym otwarciu przedszkola, musimy podjąć niezbędne kroki, by w przedszkolu zostały spełnione wszelkie wymogi sanitarne.

 

Z poważaniem

Edyta Onufrowicz

Dyrektor

Zespołu Administracyjnego

Placówek Oświatowych w Tarczynie 

galeria_banner

bip_icon

Wszystkie prawa zastrzeżone "Przedszkole Tarczyn"

Projekt i wykonanie: Maxus Net Comunications